Miesięcznik Przetargi Publiczne oraz Kancelaria Ziemski & Partners

Miesięcznik „Przetargi Publiczne”

Organizujemy szkolenia i konferencje dotyczące problematyki funkcjonowania systemu zamówień publicznych w Polsce. Są one kierowane do zamawiających i wykonawców. Tematyka spotkań jest ściśle związana z praktyką działania organów udzielających zamówień publicznych oraz firm ubiegających się o zamówienia – zgłaszane przez nich potrzeby i uwagi w tym zakresie są uwzględniane w procesie planowania cykli szkoleniowych.

Oferujemy szkolenia i konferencje zarówno dla osób rozpoczynających karierę na rynku zamówień publicznych, poszukujących bardziej ogólnej i systemowej wiedzy, jak i dla specjalistów posiadających duże doświadczenie i pragnących szczegółowo poznać wybrane zagadnienia. Wszystkie szkolenia opierają się na najnowszych przepisach prawa. Po każdej nowelizacji prawa zamówień publicznych organizujemy jedne z pierwszych w kraju szkoleń omawiających wprowadzone zmiany.

www.przetargipubliczne.pl

„Przetargi Publiczne” to specjalistyczne pismo, w praktyczny i przystępny sposób opisujące zagadnienia z dziedziny zamówień publicznych, z którymi na co dzień borykają się zarówno zamawiający, jak i wykonawcy.”

MOS_2918
MOS_3683

Kancelaria Ziemski & Partners

Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. działa na rynku od roku 1992, stanowiąc jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych kancelarii prawnych w Poznaniu i Wielkopolsce.

Od początku swojego istnienia świadczymy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, jednostek sektora finansów publicznych, w tym jednostek samorządu terytorialnego i innych klientów instytucjonalnych.

Pomagamy Klientom w profesjonalnym rozwiązywaniu zagadnień prawnych o wysokim stopniu złożoności, wymagających pracy specjalistów w interdyscyplinarnych zespołach projektowych.

www.ziemski.com.pl